Artykuł, WSEI

Studia bezpłatne na WSEI

NASA Space Apps Challenge

Studia bezpłatne na WSEI? Dokładnie tak! Serdecznie zapraszamy do Programu stypendialnego Wysokie Loty na WSEI.

Jeśli na tegorocznym egzaminie maturalnym zdobyłaś/łeś co najmniej 75% punktów z rozszerzonej matematyki lub informatyki albo 99% z rozszerzonego j. angielskiego to ten program jest dla Ciebie! Dołącz do najlepszych i lataj z nami wysoko!

Co zyskujesz, przystępując do programu Wysokie Loty:

1. Bezpłatny semestr studiów na I roku na dowolnym kierunku. Dajemy Ci również możliwość skorzystania z innych programów stypendialnych dostępnych na WSEI
  2. Cykl spotkań z Doradcą Zawodowym.
  3. Dostęp do cyklu certyfikowanych szkoleń kompetencji miękkich tj. m.in.: budowanie zespołów, komunikacja w zespole, zarządzanie zespołami.
  4. Pierwszeństwo do skorzystania z voucherów z Centrum Certyfikacji WSEI.
  5. Indywidualne wsparcie i doradztwo mentora – wykładowcy WSEI, jeśli tylko będzie Ci potrzebne.
  6. Możliwość realizacji ciekawych projektów w Parku Technologicznym WSEI.
  7. Dostęp do wartościowych praktyk zawodowych u partnerów biznesowych WSEI.
  8. Na koniec: profesjonalne portfolio absolwenta zawierające opis dokonań, certyfikaty ukończenia kursów, szkoleń i staży.

Jak przystąpić do programu Wysokie Loty:

1. Przeczytaj Regulamin (https://wsei.edu.pl/kandydaci/program-wysokie-loty/
  2. Wypełnij Formularz zgłoszeniowy– wydrukuj go i podpisz
  3. Formularz zgłoszeniowy wraz z kompletem dokumentów złóż w naszym Punkcie Rekrutacyjnym, który będzie otwarty od 13 maja 2024 r. lub prześlij skan dokumentu na adres mailowy: wysokieloty@wsei.edu.pl
  4. W razie pytań prosimy o kontakt: wysokieloty@wsei.edu.pl

Podziel się tym